wtorek, 4 lutego 2014

Szkoła

Hej
Na początku chciałam powiedzieć Wam że w następnym tygodniu pojawią się posty tematyczne i przepraszam że na razie są takie trochę nijakie, ale mam problemy z internetem ale posty nie chcą się dodawać :/
Wczoraj pierwszy raz szliśmy do szkoły po 2 tygodniach przerwy i .... dla mnie zaczoł się wspaniale, może nie dostałam żadnej oceny, ale pełno plusów i ogólnie byłam aktywna, co w popszednim semestrze nie było częste. Na dzisiaj na lekcje muzyki miałam napisać piosenkę pt. "Gdzie podziała się Zima" na początku szło mi to fatalnie, ale jak już zaczęłam to napisałam 2 zwrotki, refren i wymyśliłam melodię, dostałam za to 6 !!!
Za chwilę będę miała j.polski..... tak, jestem w szkole, dokładnie na informatyce.
Prawie zapomniałam, za 2 tygodnie są walentynki i ja razem z Asią organizujemy je w szkole oraz robimy gazetkę na ten temat, a wiecie co jest najlepsze ? że nie jesteśmy odpowiedzialne za gazetkę tylko pewne 3 osoby z naszej klasy, tylko że oni cały czas o niej zapominają i maja ją gdzieś, zajmują się nią tylko gdy pan ich upomni. Ech, takie życie że wszyscy wokół uważają się za lepszych a są po prostu gorsi.
Chciałam Wam jeszcze powiedzieć o stronce mojej koleżanki z klasy Paulinie, prowadzi ją ona o Martinie Garrixie, zapraszam na nia i kończę -----> Stronka
W przyszłym tygodniu będą lepsze posty więc zapraszam :)

2 komentarze:

 1. To czekam na ciekawe posty. Chyba każdy ma problem z internetem;( nie ważne jest czyjeś zdanie ważne jest twoje zdanie o sobie;)
  czekam i obserwuje. Liczę na Odwdzięczenie;) www.rzemlik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ja mam jeszcze ferie na szczęście ;)
  serdecznie zapraszamy na naszego bloga, jak ci się spodoba ---> zaobserwuj ;)
  http://niesymetrycznieo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

*Każdy komentarz = uśmiech na mojej twarzy
*Chętnie obejrzę twojego bloga, wstaw linka
*Spam i obraźliwe komentarze nie będę akceptowane
*Nie toleruje obs za obs (automatycznie nie wchodze na tego bloga)